Pagaminta Europoje
Klasikiniai Modernūs
01 004

Virtuvės baldai

  

LMDP

Virtuvės baldai pagaminti iš laminuotos drožlių plokštės LMDP, pasižymi aiškiomis išbaigtomis linijomis ir lengvumu. Tai geras sprendimas vertinantiems jaunatvišką namų paprastumą ir jaukumą.

Dažyta arba lukštu dengta MDF

Virtuvės baldai pagaminti iš dažytos, dengtos lukštu arba dažytos frezuotos medžio dulkių plokštės MDF. Tai lengvi virtuvės baldai vertinantiems tiek klasikinį , tiek modernų namų stilių, Galimos įvairios lenktos formos, išfrezavimai, filingai. Galima suteikti jūsų virtuvei labiau nestandartinę išvaizda, nei gaminant baldus is LMDP. Baldus su MDF fasadais galima derinti su lieto akmens stalviršiais.

Medžio masyvas

Virtuvės baldai gaminami iš medžio masyvo - pasirenkantiems ilgaamžias tradicijas ir laiko patikrintas medžiagas. Tokie baldai tiks tiek prie klasikinės, tiek prie modernios namų aplinkos. Sprendimų ir galutinio išpildymo variantų labai platus pasirinkimas. Medžio masyvo virtuvės baldai puikiai dera su lieto akmens stalviršiais, bus ilgaamžiai ir prabangūs.

Gaminant baldus pagal individualius projektus, visas minėtas medžiagas įmanoma derinti tarpusavyje, išgauti savito įspūdžio ir jaukumo virtuvę kuri tiks būtent Jusų namams.
  • tekstas 900